|
Ja czekam kiedy pojawi się trans Misiek PDW. Już flaga Sharksow i brak reakcji ze strony władz klubu pokazuje ich siłę wobec grupy ludzi która gdyby mogła dalej wyciagalaby kasę z klubu. Pani prezes posiedzi trochę w areszcie a później dostanie zawiasy bo pójdzie na współpracę. I jeszcze ciekawe kwiatki wypłyną.
|