Wyświetl pojedynczy post
Arek95
Senior Member
 
 
Od: 07.2017
Skąd: Gród Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26258
Stary 30.10.2019, 08:28
No na Kubę będzie można liczyć dopiero na wiosnę, jeżeli będzie miał odpowiednie treningi na przygotowaniu w zimie. Buksa i Hoyo-Kowalski to juniorzy, który po raz pierwszy od dawien dawna po rozegranych kilku meczach nie poszli drogą Plewki, Czekaja czy Zająca gdzie wszyscy po nich jechali nie prezentując żadnego poziomu. Na tych dwóch można w przyszłości zarobić na prawdę solidne pieniądze jeżeli będą w fajnej formie i już teraz po urazach mięśni będą bardzo powoli wprowadzani, żeby im się takie urazy nie odnawiały.
Odpowiedz cytując