Wyświetl pojedynczy post
Franeklowcabramek
Senior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#983
Stary 30.10.2019, 00:51
dokładnie. Adam Nawałka jest droższy od obcokrajowca. Musiałby porządnie zejść z ceny by się zgodzić teraz na Wisłę. Co do Stolara w Białymstoku to pokazał w Wiśle wynikami jakie miał rezultaty kiedy trenował Imaza, Arsenicia czy Kostala.
Odpowiedz cytując