Temat
:
Maciej Stolarczyk były trener Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Franeklowcabramek
Senior Member
Od: 08.2011
Offline
#
983
30.10.2019, 00:51
dokładnie. Adam Nawałka jest droższy od obcokrajowca. Musiałby porządnie zejść z ceny by się zgodzić teraz na Wisłę. Co do Stolara w Białymstoku to pokazał w Wiśle wynikami jakie miał rezultaty kiedy trenował Imaza, Arsenicia czy Kostala.
Franeklowcabramek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Franeklowcabramek
Znajdź inne posty napisane przez Franeklowcabramek