Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

ciekawe kiedy (i czy wogle) objawi sie jakis kolejny jadczak , który ujawni po co była reanimacja trupa , i kto na tym ile skorzystał
szkoda mi troche Obidzyńskiego, który twarzówką to firmuje
|
Ale jak to? W akcji ratunkowej z zeszłej zimy jest drugie dno?
+
Serek pisał, że jest jasne, kto stał za Stechertem. Dla mnie nie jest. Kto?