luke1906 napisał(a):

|
To może nie być takie proste. Chuca podpisał 3-letnią umowę, Silva i Janicki kontrakty na 2 lata.
|
Kontrakty można rozwiązywać przed czasem, wierzę że się "dogadają " z Panami piłkarzami.
Zresztą wiele na to wskazuje że za rok o tej porze dojdzie do wymiany i 50-60% kadry.