Wyświetl pojedynczy post
konrad123
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#978
Stary 29.10.2019, 23:10
Żeby tylko za niego Mamrot nie przyszedł. Mi to się mimo wszystko marzy Nawałka, którego pamiętam z Górnika czy kadry. Finanse wiadomo nie ta półka, ale biorąc pod uwagę, że do Wisły mu blisko, że w Lechu mu nie wyszło to kto wie. Marzyć można
Odpowiedz cytując