Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#977
Stary 29.10.2019, 22:49
WHITE*STAR napisał(a):Wyświetl post
Udzielili, by do reszty nie zdemotywować drużyny. Stolarczyk jest już dogadamy z Jagiellonią i od nowego roku będzie pracować w Białymstoku.
Nie wyobrażam sobie tego, ale jeśli mam być szczery, to niech idzie. Każdy na tym tylko może skorzystać, a na pewno Wisła nie straci. Utwierdzam się w przekonaniu, że nam jest potrzebny trener, który umie grać słabszym składem. Maciek wydawał się idealny na czas kryzysu. Dopóki przestał być na ten czas idealny.

Niech przy okazji weźmie ze sobą Janickiego, bo to jest Mójta 2.

Ten sezon w ogóle bardzo przypomina drugą rundę Wdowczyka. Po obiecującej wiośnie stabilizacja latem, słabe wyniki w sparingach, testowanie nowego ustawienia, pechowiec jako uzupełnienie obrony, a potem pasmo porażek i problemy organizacyjne w klubie.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując