|
odnoszę wrażenie, że ludzie popadają za szybko w skrajne opinie... i nie do końca rozumiem czemu... Przywoływany Berg odszedł z Legii gdy przestał odnosić zadowalające wyniki... Faktem jest, że wcześniejsza jego praca była imponująca, tym bardziej z dzisiejszej perspektywy, gdy przez dłuższy czas nie przegrał żadnego meczu w pucharach europejskich...
Przechodząc zaś do Sobolewskiego i Stolarczyka... osądy są przesadzone w obie strony, tj. trzeba doceniać wyniki Sobolewskiego ale pamiętajmy, że to nie on przygotowywał zespół Wisły Płock do sezonu... poczekajmy na kolejną rundę i oceniajmy grę Wisły Płock z dłuższej perspektywy. Przypominam jedynie nieśmiało, że w każdym sezonie w Eklapie pojawia się cudowny trener, który osiąga wyniki ponad stan!
W poprzednich dwóch rundach takim trenerem był Stolarczyk... Chyba każdy się zgodzi, że graliśmy ponad stan... i w sumie wtedy każdy spodziewał się takich oklepów jak teraz... a wtedy graliśmy fajnie mając w składzie młodych graczy.. Niestety obecnie wyczerpała się formuła złotego trenera Stolarczyka i jego cudownych zdolności odbudowywania kolejnych zawodników... Niestety np. taki Janicki jak grał słabo tak teraz gra totalne dno...
|