luke1906 napisał(a):

Jako, że to temat o naszych piłkarzach więc zapytam tutaj.
Trzy kwestie zdrowotne.
Olek Buksa jest na zdjęciach z treningu przed meczem w Warszawie. W meczu rezerw ze Skawinką wszedł w 70 minucie. Ktoś jest bliżej tematu i orientuje się, czy jest szansa na występ z Rakowem?
Hoyo-Kowalski też zagrał ze Skawinką - zmieniony w przerwie (podobnie jak Niepsuj). Zmiana z uwagi na fatalną postawę (4 bramki w plecy), czy też jest powoli wprowadzany do gry?
No i na koniec Błaszczykowski. Po kontuzji chodziło info, że może będzie na Derby, później że na Piasta. Mamy koniec października i cisza. Pojawiają się wypowiedzi, że w najbliższych tygodniach nie możemy na niego liczyć.
Nie zdziwię się jak zagra dopiero na wiosnę (pod warunkiem, że nic sobie nie zrobi w zimie). Były może jakieś oficjalne wypowiedzi kogoś z klubu, które przegapiłem?
|
Buksa i Hoyo są powoli wprowadzani do gry po kontuzjach.
Co do Kuby - to jest uraz mięśniowy gościa, którego kariera wyhamowała w dużej mierze z powodu przedłużających się urazów mięśniowych. Dlatego termin jego powrotu jest wielką niewiadomą.