Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26252
Stary 29.10.2019, 13:18
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Wolfy naprawdę nie masz zamiaru zmienić swojego stylu wypowiedzi i dalej kibiców Wisły o odmiennym zdaniu wyzywać od idiotow i debili?
...
Dokładnie ,a najśmieszniejsze jest to ,że najwięcej hejtu i swoich mądrości wypisują ludzie którzy nie chodzą na mecze.
I to już nie mówię na przykładzie Wolfy,tylko akurat ten Twój post mi tu spasował.
Mecz się kończy 20::00,kilka postów w ciągu meczu i dyskusja zaczyna się po 20:00.
I nie mówię,ze jeżdżenie na mecze jest wykładnią mądrych postów ,ale może jakby jeden z drugim był na meczu,odczuł z tego tytułu plusy lub minusy, to w domu na trzeźwo napisały post w którym byłoby mniej hejtu,obrażania się i głupot.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując