sandomingo napisał(a):

|
Co do pierwszej części - zgoda. Los Stolarczyka jest już przesądzony.
|
Raczej nie, to kibice chcą w to wierzyć. Kluczowe będą mecze z Rakowem i Arką, gdzie poprzeczka będzie zawieszona o wiele niżej. Ostatnio graliśmy głównie z czołówką ligi i to w formie.
Cupiała już nie ma, chciałbym przypomnieć.