tomytom napisał(a):

@wolfy: ogólnie pełna zgoda, jedynie:
"Tak naprawdę jedynym juniorem podnoszącym poziom swoim wejściem jest Buksa"
- ja bym jeszcze Hoyo dorzucił MIMO WSZYSTKO. Wierzę w niego,w sumie co nam zostało innego niż wiara.
Jest jeszcze ogromne pole do popisu dla trenera w zmianie ustawienia zawodników na boisku, tylko czy Stolara na to stać, żeby przyznać się do błędu i wrócić kilku zawodników na ich optymalne pozycje?
|
Aktualnie Hoyo jest po kontuzji i chyba jeszcze za wcześnie dla niego.
Tak naprawdę nie wiadomo czy za jakiś czas nie odpalą nagle Grabowski albo Zdybowicz, pewnie dostaną szansy, ale na pewno nie w kluczowych meczach i nie kosztem wyniku. Z Legią, Lechem czy Jagiellonią i tak szanse mieliśmy czysto iluzoryczne, na zasadzie nam wyjdzie super mecz a im kompletnie nie.