Karherop napisał(a):

|
Nie zdziwię się jeśli w zimie Janicki, Chuca, Silva pożegnają się z klubem. Jakiekolwiek głowy muszą polecieć po tej rundzie. I mówię to choć jeszcze zostało kilka spotkańz ale w progres pewnych gości ciężko wierzyć.
|
Janicki i Silva ok, bo pierwszy nie prezentuje nic od kilku sezonów dlatego przyszedł do nas, a Silva po pierwszych meczach źle nie wyglądał i dopiero teraz zaliczył taki zjazd.
Chucę bym zostawił bo gość póki co nie zagrał
ANI JEDNEGO meczu na swojej nominalnej pozycji czyli "10", a bez tego ciężko określić czy może być przydatny. Usilne ustawianie go na skrzydle raczej mu przeszkadza bo to gość przypominający Stilicia. Dużo kiwa w miejscu, rozrzuca grę na boki, ale brak mu dynamiki do biegania ja skrzydle jak chociażby Mak.