Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#947
Stary 29.10.2019, 08:28
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Nie spodziewałem się dzisiaj zwolnienia, bardziej dymisji ze strony Stolarczyka. Nie ma jej, więc tym bardziej nie będzie w kolejnych dniach. Myślę że o ile do wczoraj naprawdę nikt z klubu nie rozglądał się za nowym trenerem, tak teraz - już to robią.
Mecz z Rakowem, a później z Arka będzie decydujący.
Myślę że w Belchatowie zobaczymy inna Wiśle. Pytanie czy na tyle dobra by wywieźć z tamtad punkty?
Co do pierwszej części - zgoda. Los Stolarczyka jest już przesądzony. Wie o tym on sam, wiedzą piłkarze. Mam nadzieję że nasi ratownicy wyciągają wniosku z błędów, bo co prawda do casusu Filipiaka i Stawowego dużo nam brakuje ale jednak pomiędzy stanowczym stanowiskiem Jażdżyńskiego a zwolnieniem Stolarczyka minie nie więcej niż 3 tygodnie a obstawiam raczej wylot już po meczu z Rakowem (czyli będzie to 1,5-2 tygodnie).

Na czym opierasz opinie, że w Bełchatowie zobaczymy inną drużynę?
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując