Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26242
Stary 28.10.2019, 23:26
adams11 napisał(a):Wyświetl post
Pewnie, wystawmy ten sam skład, który nas skompromitował w Warszawie. Może tym razem Panom Piłkarzom będzie się chciało biegać i walczyć. A jak znowu przespacerują obok meczu i dostaną piątkę od Rakowa to też ich trzeba zrozumieć, bo pewnie chcą zwolnić Stolarczyka.
To geniuszu sprawdź co ostatnio rezerwy ugrały w czwartej lidze.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując