wolfy napisał(a):

Acha, kolejny geniusz od "dawać młodych" i "zapierdalania".
My się mamy utrzymać żeby przetrwać, a teraz czekają nas dwa bardzo ważne mecze, więc z takimi bzdurami się nawet nie obnoś.
|
Wolfy, skoncz juz swoje mądre rady dla klubu, bo z Tobą byśmy mieli Miśka jako prezesa i Shark Arena zamiast stadionu. 100x więcej da biegający, zaangażowany młody zawodnik który chce pokazać, niż piłkarski emeryt który "przejdzie" dosłownie i w przenośni obok meczu.
I tak, zaliczam tu też Brożka, chętnie zrobiłbym kompilację z jego poślizgów podczas meczu z Legią, ael wolfy'ego nic nie przekona. Tępy osioł.