|
Tak tylko dla przypomnienia, w tym "meczu" przecież "grał" nasz młody napastnik.
Ktoś coś pamięta z jego występu? Jakoś lepiej zagrał niż Paweł Brożek?
Wpuszczenie przypadkowych młodych zawodników skończy się 10 bramkami w plecy w KAŻDYM meczu.
Wk..ienie w 100% uzasadnione, ale błagam: LODU na głowy!!!
|