KOMINEK napisał(a):

Słaby/silny tu nie o to chodzi żaden z tych piłkarzy nie jest tak żenująco słaby żeby dostać 7:0. Z Barceloną u nich było 4:0 kiedyś na legii graliśmy mocno juniorskim składem i w końcówce bez jednego grajka i się mocno postawiliśmy.
W tych zawodnikach coś pękło. Nie ma drużyny jest strach niechlujność bylejakość.
|
Otóż to. I pozostaje tylko mieć nadzieje, że Stolarczyk został na stanowisku bo nasi „włodarze” nie przygotowali ewentualnych kandydatur na zastępstwo. Ktoś powie ze trener nie zagra- owszem. Ale ma wybrać w danej chwili najlepszych i taktykę odpowiadająca potencjałowi. A jeśli to są jego „najlepsi” i za niego i zespół umierają w taki sposób to widać jak drużyna za nim stoi. Nie da się wymienić 23 piłkarzy. Trzeba wymienić trenera póki jeszcze nie jesteśmy w ciemnej D... . Najwyzsza porażkę w XXI w w ekstraklasie mozemy odhaczyć.