Jaworznianin napisał(a):

|
pomyślcie w jakich realiach funkcjonuje ten klub.
|
myślę, że większość w tym temacie oczekiwałaby właśnie tego, żeby i trener zdawał sobie sprawę z tego w jakich realiach funkcjonuje ten klub. Skoro nie mamy zawodników potrafiących grać tak jak chce trener, to niech ustawi ich tak, żeby maksymalnie wykorzystać ich możliwości. Klemenz na śpd, ogólnie ofensywna piłka, rozgrywanie od tyłu to nie jest styl, który możemy w tych "realiach" prezentować.