Wyświetl pojedynczy post
Fuks
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#900
Stary 28.10.2019, 12:44
Jaworznianin napisał(a):Wyświetl post
pomyślcie w jakich realiach funkcjonuje ten klub.
myślę, że większość w tym temacie oczekiwałaby właśnie tego, żeby i trener zdawał sobie sprawę z tego w jakich realiach funkcjonuje ten klub. Skoro nie mamy zawodników potrafiących grać tak jak chce trener, to niech ustawi ich tak, żeby maksymalnie wykorzystać ich możliwości. Klemenz na śpd, ogólnie ofensywna piłka, rozgrywanie od tyłu to nie jest styl, który możemy w tych "realiach" prezentować.
Odpowiedz cytując