Ja bym im wziął, a nie pytał się czy zamierzają oddawać
Zamierza ktoś w ogóle wezwać tych patałachów na dywanik chociaż, żeby się wytłumaczyli ?
Przy Cupiale by sie bali wracać do Krakowa, bo nie dość że ich wyjebie od strzała, to jeszcze ześle na Sybir za coś takiego.
A teraz dostajemy 0- kvrwa - 7 w dupe i chyba cieszymy, że piłkarzyki grają za takie pieniądze jeszcze.Robimy jakieś binarne kółeczko wzajemnej adoracji.
Za ryj i nie głaskać ani trenera, ani tych pajacyków.