Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26231
Stary 28.10.2019, 12:08
Ja bym im wziął, a nie pytał się czy zamierzają oddawać

Zamierza ktoś w ogóle wezwać tych patałachów na dywanik chociaż, żeby się wytłumaczyli ?

Przy Cupiale by sie bali wracać do Krakowa, bo nie dość że ich wyjebie od strzała, to jeszcze ześle na Sybir za coś takiego.
A teraz dostajemy 0- kvrwa - 7 w dupe i chyba cieszymy, że piłkarzyki grają za takie pieniądze jeszcze.Robimy jakieś binarne kółeczko wzajemnej adoracji.

Za ryj i nie głaskać ani trenera, ani tych pajacyków.
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 28.10.2019 o godz. 12:14.
Odpowiedz cytując