Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 28.10.2019, 12:00
WHITE*STAR napisał(a):Wyświetl post
Rafał Janicki po prostu jest i był dramatycznie słaby.
Klemenz z kolei jest jednym z najgorszych, najbardziej drewnianych i najsurowszych technicznie środkowych obrońców w lidze. Wywalono go już z Korony Kielce i Jagi. Co robi z nim Stolar? Wystawia na defensywnym pomocniku...
Nie odbiegają in minus od obrońców z 5-6 najsłabszych ekip ekstraklasy, czyli naszej półki obecnie. Za to spłaciliśmy ładnych parę milionów długu (chyba już 7 z ostatnią ratą, którą odebrało sobie miasto). Najwyraźniej na tym polega minimalizacja kosztów przy jednoczesnej próbie "zachowania poziomu sportowego".
Odpowiedz cytując