Levis88 napisał(a):

|
Kontuzje kontuzjami - ci ludzie muszą się między sobą dogadać bo gołym okiem widać od kilkunastu spotkań że nikt na 100% nie podchodzi do meczu. Czuć po prostu że mają wyjebane na drużynę.
|
święte słowa. Wreszcie ktoś to zauważył. Wstyd dla nas SOCIOS że nasze logo firmowało to gówno jakie wczoraj grali nasi piłkarze