Wyświetl pojedynczy post
WHITE*STAR
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 28.10.2019, 10:47
ramzes190 napisał(a):Wyświetl post
Janicki 3 błędy w jednej akcji. Podanie, podanie i krycie na radar. Nawet się nie odwócił, żeby zobaczyć gdzie . Reszta się przyglądała.
Jeśli to nie jest gra na zwolnienie trenera to ja już nie wiem.
U Janickiego to nie jest gra na zwolenienie trenera, on gra tak od zawsze. Serio. Już ponad 200 meczów w ESA, trzeci klub i wciąż to samo. Nawet w 1. meczu w Wiśle, gdy przegraliśmy u siebie ze Śląskiem miał problem z wybiciem piłki, przez co powinniśmy stracić gola na początku. Nie potrafię wyjaśnić co widzą w nim kolejni trenerzy. Coś jak z Boguskim, który w zeszłym sezonie nie zagrał dobrego meczu, a mimo to przedłużono z nim kontrakt.

ramzes190 napisał(a):Wyświetl post
Legia pokazała jak się traktuje legendy, bez skrupółów kończymy konktrakty, jak jest okazja to jakieś krótkie podziękowanie i do widzenia. U nas Radocic/Kucharczyk grali by jeszcze ze 2-3 lata, człapiąc po boisku jak Brożek.
W Legii zbyt szanują swój klub i swoje mordy, by nazwać Kuchego, Rzeźniczaka czy Radovica legendami. Legendy Legii to Lucjan Brychczy i Kazimierz Deyna. Legendy Wisły to Henryk Reyman, Kazimierz Kmiecik i Jakub Błaszczykowski (głównie za powrót i akcję ratunkową). Przestańmy nazywać wszystkich wieloletnich zawodników legendami i oddawać im cześć. Szanujmy się i nasz klub.
Ostatnio edytowane przez WHITE*STAR : 28.10.2019 o godz. 10:52.
Odpowiedz cytując