Arked napisał(a):

|
Ja wierzę. Wystarczyłby trochę bardziej szczęśliwy zbieg okoliczności (chodzi głównie o urazy) i ta drużyny mogłaby być w top 3. To wciąż jest do uratowania jeśli ludziom nie puszczą nerwy. Niestety z tego co widzę to już puściły...
|
Pozwolę sobie skomentować to w następujący sposób "xD".