Wyświetl pojedynczy post
Enigmovsky
Member
 
 
Od: 04.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#870
Stary 28.10.2019, 10:19
Arked napisał(a):Wyświetl post
Ja wierzę. Wystarczyłby trochę bardziej szczęśliwy zbieg okoliczności (chodzi głównie o urazy) i ta drużyny mogłaby być w top 3. To wciąż jest do uratowania jeśli ludziom nie puszczą nerwy. Niestety z tego co widzę to już puściły...
Pozwolę sobie skomentować to w następujący sposób "xD".
Odpowiedz cytując