Temat
:
[XIII kolejka] Legia Warszawa - Wisła Kraków, 27-10-2019, 17:30
Wyświetl pojedynczy post
Maine_Coon
Senior Member
Od: 05.2013
Offline
#
109
28.10.2019, 09:50
ja też byłem bodajże w 2000 na PP Wisla Amica 2:2 i nie sądziłem że staniemy się pogonia, dospelem, polonia z czasów jak spadali i dostawali wyniki po 4,5, 7:2
Jorg Loser i Norbert Bernatzky 1906% poparcia
Maine_Coon
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Maine_Coon
Znajdź inne posty napisane przez Maine_Coon