Temat
:
[XIII kolejka] Legia Warszawa - Wisła Kraków, 27-10-2019, 17:30
Wyświetl pojedynczy post
Slash
Senior Member
Od: 12.2003
Offline
#
108
28.10.2019, 09:44
Na pierwszym meczu byłem w 1999 roku.
Nie sądziłem, że mimo to będe musiał przeżyć 20.06.1993.
Nie pozdrawiaj antypolskich ruchów.
Slash
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Slash
Znajdź inne posty napisane przez Slash