Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 28.10.2019, 09:00
Legia gdyby musiała wygrać np 11-0 to by wygrała. Takiej żenady jak wczoraj odstawili nasi gracze nie pamiętam. Nawet 6-2 w Szczecinie tego nie przebuja. Qrwa przeszli obok meczu. Dziś po raz pierwszy od 20 lat nie kupiłem przeglądu sportowego. ze wstydu. Taka marka jak Wisła Kraków dostaje 7-0 w prestiżowym meczu!!!!!! To się w pale nie mieści.
Obawiam się, że w poniedziałek w Rakowie będzie podobnie. Nie mamy pomysłu na grę, nie mamy kim grać, nie ma mentalnego przywódcy który chwyciłby drużynę za gardło i pociągnął do walki i zwycięstwa. Na dziś wygląda to mega chujowo
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując