Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 28.10.2019, 00:51
pomeran napisał(a):Wyświetl post
Po takiej kompromitacji i żenadzie nie może być innego wyjścia niż dymisja. Dziwne ze nie złożył jej na konferencji. Ciekawa rzeczą jest natomiast dlaczego stolar stracił szatnie. Można przegrać. Szczególnie kiedy jest się słabszym i w kryzysie. Ale taka porażka w 11 na 11 jest hańbą.

Zmiana musi być natychmiast, bo w zimie będziemy ratować ekstraklasę z takim skutkiem jak to zrobił Sosnowiec. Co jest jednocześnie z upadkiem klubu
To niesamowite. Łatwiej uwierzyć, że trener stracił szatnię, niż w to, że Wisła jest aż tak słaba.
Odpowiedz cytując