|
To obrażanie Królewskiego żenujące.
Facet zaangażował się w sprawę jakby nie było społeczną. A teraz wysłu..... pretensji, że dał za mało, dał źle, a w ogóle to cwaniak i chciał na Wiśle zarobić.
Bo to taki dobry interes...
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|