Temat
:
Maciej Stolarczyk były trener Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Cycu
Senior Member
Od: 09.2019
Offline
#
803
27.10.2019, 20:02
Panie Stolarczyk, długo wstrzymywałem się z oceną pańskiej pracy, ale dzisiejszy mecz przelał czarę goryczy.
Kończ waść, wstydu sobie i Wiśle oszczędź!
#StolarOut
Ostatnio edytowane przez Cycu : 27.10.2019 o godz. 20:05.
Cycu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Cycu
Znajdź inne posty napisane przez Cycu