Wyświetl pojedynczy post
adams11
Junior Member
 
Od: 01.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 27.10.2019, 19:50
Warto było robić te wszystkie zbiórki, akcje, wpłacać kasę żeby przeżyć takie upokorzenie... Kibice dali z siebie wszystko, ale co z tego gdy zarząd buja w obłokach, trener bez Sobola błądzi we mgle, a piłkarzyki mają wszystko w dupie. Ręce opadają, odechciewa się wszystkiego...
Odpowiedz cytując