Wyświetl pojedynczy post
Robich106i5
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#791
Stary 27.10.2019, 19:43
To connect dziś się stało jest gwoździem do trumny. Byłem z Wisłą kiedy grała w 2 lidze jeździłem na wyjazdy do takich wiosek jak Knurów od którego kupiła awans do ekstraklapy. Byłem jak sprzedała się ....ie Warszawskiej ... pamiętne 6-0 ....darłem ryja złodzieje złodzieje....Byłem przy sukcesach ery Cupiała i jestem teraz kiedy historia zatacza krąg i przy braku cudu znów będzie 2 liga. Zawodnicy ....nie przepraszam, dzieci we mgle przy kompletnie braku ambicji ,formy, zdrowia i chęci do czego kolejek ,pod przywództwem trenera bez pomysłu co z tym zrobić , z zarządem który spłaca długi po szmaciarzach i miastem które koniecznie chce ujebać naszą Wisłe....wygląda to na spadek z wielkim hukiem!!! Socios topi kasę na kontrakt emeryta Wasilewskiego nie słuchając własnego rozumu zamiast dać kasę 25 latkowi z przyszłością. Sobolewski odchodzi i z gównianą drużyną robi lidera....nic dodać nic ująć , pogratulować!!! Nie wiem co dalej ale czas na cud bo nic innego nas nie uratuje....
Odpowiedz cytując