Temat
:
[XIII kolejka] Legia Warszawa - Wisła Kraków, 27-10-2019, 17:30
Wyświetl pojedynczy post
solny
Junior Member
Od: 12.2018
Offline
#
62
27.10.2019, 19:37
Nie wiem czy nie lepiej byłoby to zaorać wszystko w luj. Takich kompromitacji będzie więcej a i tak kwestią czasu jest aż spadniemy bo w tym klubie nikt nie ma pojęcia o piłce.
solny
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do solny
Znajdź inne posty napisane przez solny