Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 27.10.2019, 07:06
Przecież to już Sarapata zrobiła, podpisując umowę z Piastem na wynajem stadionu. I co to dało?
Miasto patrzy TYLKO na kasę i to w przekroju jednej kadencji. Po Majchrowskim będzie wielka wymiana kadr.

A nas nie stać na grę poza Remonta z dwóch powodów: zysków z biletów i wynajmu loz VIP. Nawet biorąc pod uwagę chory haracz za mecz, to nie zarobimy nigdzie wiecej bo do Gliwic nie pojedzie za Wisła 25k osób.
Odpowiedz cytując