Wyświetl pojedynczy post
nero
Hanys
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 26.10.2019, 14:29
mAnS napisał(a):Wyświetl post
Właśnie w kwestii sensu mam pytanie do kolegów...

W przypadku najgorszym czyli spadku z ekstraklasy i braku mozliwosci splacenia dlugów (brak wpływów z transmisji etc...) klub raczej sie pogrąży. Czy magistrat nie orientuje się, że on sam zostanie z tym kołchozem - patrz stadionem R22 bez klubu, który byłoby stać na opłacanie haraczu 120tys PLN za mecz?

A może miasto inwestuje jakies ogromne pieniadze w utrzymanie stadionu a Wisełka nic tylko korzysta...

Generalnie jak dla mnie wszyscy wysysają co się da... a jak się już nie da więcej to wszyscsy popatrzymy na piękny koniec klubu :(
Miasto może by zmiękło gdyby spróbować to trochę mądrze rozegrać.
Znaleźć alternatywę zamiast R22, naprawdę ją znaleźć, ustalić warunki, zacząć podpisywać jakieś wstępne umowy. Zarząd powinien dogadać się z jakimś stadionem, który wynajmie nam stadion dużo taniej, następnie porozmawiać z kibicami, aby rozumieli tą decyzję.
Gdy miasto poczuję, że coś jest na rzeczy i odejście z R22 jest bardzo prawdopodobne może zaczęliby myśleć na poważnie o rozmowach negocjacyjnych.
Gdybym był Majchrowskim nie opuściłbym nam za wynajem ani gorsza, za chuja. Po co? I tak czuję, że to zostaniemy i będziemy płacić.
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.

Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected]

22 płyty DVD, a na nich cały sezon 2017/18 i 2018/19 (mecze, skróty, bramki) oddam za 100 zł + koszt wysyłki
Odpowiedz cytując