Wyświetl pojedynczy post
mAnS
Junior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 26.10.2019, 08:45
Właśnie w kwestii sensu mam pytanie do kolegów...

W przypadku najgorszym czyli spadku z ekstraklasy i braku mozliwosci splacenia dlugów (brak wpływów z transmisji etc...) klub raczej sie pogrąży. Czy magistrat nie orientuje się, że on sam zostanie z tym kołchozem - patrz stadionem R22 bez klubu, który byłoby stać na opłacanie haraczu 120tys PLN za mecz?

A może miasto inwestuje jakies ogromne pieniadze w utrzymanie stadionu a Wisełka nic tylko korzysta...

Generalnie jak dla mnie wszyscy wysysają co się da... a jak się już nie da więcej to wszyscsy popatrzymy na piękny koniec klubu :(
Odpowiedz cytując