Rustin napisał(a):

|
Ta kadra nie zmienia się od dłuższego czasu, owszem wypadają poszczególni zawodnicy, ale czy taki wczorajszy skład wyglądał gorzej niż Rakowa czy Górnika, które nas wyprzedzają? Piast jeśli dobrze pamiętam miał budżet na poziomie 25mln gdy zdobył mistrzostwo, my mamy około 30mln
|
1. Z tej wypowiedzi niby co wynika?
2. Nie, nie bez końca bo my dalej mamy ogromne długi i dalej nie ma pewności a wręcz jest spore ryzyko, że jednak się nie podniesiemy. W tym meczu wszyscy piłkarze oprócz Maka którzy mogli by zrobić różnicę nie grali (Basha, Savicevic, Błaszczykowski, Wojtkowski). Ty jesteś zawiedziony grą? Jakie miałeś oczekiwania na ten mecz?
3. No przecież Piast zdobył mistrzostwo z 25mln budżetem, jeśli my mamy 30 to mistrzostwo to powinien być cel minimum na ten sezon (czemu by nie pójść o krok dalej?). Jeśli jest inaczej to na .... przywołałeś ten kretyński przykład
4. A na pewno wszyscy piłkarze którzy zarabiają 30tysięcy chcielby czuć presję gościa który jednym kliknięciem myszki zarabia 100 tysięcy. Czy ktoś komuś zabronił być piłkarzem i zarabiania dużych pieniędzy? Nie! Takie jest życie, zawsze można znaleźć gorszy przykład. Równie dobrze kobieta której zostało miesiąc życia chciałaby być na miejscu tej która jest samotną matką. A ta Kobieta która patrzy jak umiera jej 5 letnie dziecko chciałaby być pewnie na miejscu tej której zostało miesiąc życia. Przywoływanie tego do zawodu piłkarza, jest po prostu ŻAŁOSNE
To, że ktoś korzysta z usług psychologa nie znaczy, że musi to przynieść natychmiastowe efekty. Nawet nie daje gwarancji. że kiedykolwiek przyniesie efekty.
Nie mogę znaleźć wywiadu z Ferdinandem ale co on tam może mówić?: ,, Za moich czasów...."? Czasy się zmieniają, świat idzie do przodu i nic na to nie poradzimy. Za 15 lat Ci piłkarze którzy są teraz młodzi będą narzekać na następców. I tak w kółko....