|
Niestety smutna prawda jest taka, że zadłużenie spowodowane poprzednim zarządem będzie się za nami ciągnęło i obawiam się, że jeśli nie znajdzie się jakiś spory gracz (sponsor) który właduje dobry zastrzyk gotówki, to jeśli nie w tym to w następnym sezonie spadniemy z ekstraklasy.
Miasto jeszcze swoje dołoży do tego. Taka bolesna prawda. Nie ma co opierać nadziei na powrocie Błaszczykowskiego, Savicevica, Bashy, kontuzjogennych zawodników. W ilu spotkaniach nam pomogą, w 2-3 i znowu trafi się kontuzja?
Wszystko to prędzej czy później p....e z hukiem i tyle.
|