Wyświetl pojedynczy post
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 21.10.2019, 23:06
Niestety smutna prawda jest taka, że zadłużenie spowodowane poprzednim zarządem będzie się za nami ciągnęło i obawiam się, że jeśli nie znajdzie się jakiś spory gracz (sponsor) który właduje dobry zastrzyk gotówki, to jeśli nie w tym to w następnym sezonie spadniemy z ekstraklasy.

Miasto jeszcze swoje dołoży do tego. Taka bolesna prawda. Nie ma co opierać nadziei na powrocie Błaszczykowskiego, Savicevica, Bashy, kontuzjogennych zawodników. W ilu spotkaniach nam pomogą, w 2-3 i znowu trafi się kontuzja?

Wszystko to prędzej czy później p....e z hukiem i tyle.
Odpowiedz cytując