Karherop napisał(a):

Tęsknisz za Grabowskim i Janickim ?
Po 5 kolejkach mieliśmy druga czy trzecia obronę w lidze. Przyszły kontuzje, trudny terminarz, babole naszej POMOCY ktoś jeszcze tego nie zarejestrował?
|
Nie no, ten dalej oderwany od rzeczywistość.
A pamiętasz jak sie kłociłeś ze mna mówiąc o tym ze mamy najlepszą obrone w lidze i posiłkowałeś sie suchymi liczbami z jakiegoś tam zjebanego okresu ?

Pewnie nie pamiętasz. ( to był okres od lutego do kiedys tam, nie pamiętam, ale wtórowałmi chyba Arked)
Pisanie ze sie ma 2 czy 3 obronę w lidze, patrząc na nasz skład od jakiegos czasu jest kpiną i obrażaniem piłkarzy grających w Wiśle.
No ale tak jest jak Ty patrzysz tylko na suche wyniki a nie na całość. Wisła owszem, może i ma 2 czy 3 obronę w lidze - ale od końca. Pomoć mamy na 8 a atak na rowniez 2-3 od końca.
p.s. babole naszej pomocy ? Praca naszej defensywy w DESTRUKCJI jest żenująco niska. Żenująco.