Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 21.10.2019, 11:59
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
To przy okazji mam pytanie bo znasz się na finansowo-prawnych aspektach. Te 1,7 miliona dla miasta zostanie zapłacone przez Eklape (cesje) a nie przez nas. Jak to wygląda formalnie? Eklapa przelewa te pieniądze miastu z absolutnym pominięciem SA, czy jednak "w papierkach" SA jest w jakiś sposób ujęta? ( poza byciem dłużnikiem oczywiście)
"W papierkach" się pojawi (czyli w rozliczeniach księgowych), na koncie nie, pieniądze pójdą bezpośrednio do miasta. Zakładając, że konstrukcja prawna jest standardowa, doświadczenie uczy, że to, jak coś jest przekazywane do opinii publicznej w praktyce (w umowie) może wyglądać przeróżnie.
Odpowiedz cytując