Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 21.10.2019, 11:38
Właśnie. To przy okazji mam pytanie bo znasz się na finansowo-prawnych aspektach. Te 1,7 miliona dla miasta zostanie zapłacone przez Eklape (cesje) a nie przez nas. Jak to wygląda formalnie? Eklapa przelewa te pieniądze miastu z absolutnym pominięciem SA, czy jednak "w papierkach" SA jest w jakiś sposób ujęta? ( poza byciem dłużnikiem oczywiście)
Odpowiedz cytując