Wyświetl pojedynczy post
lucker
Member
 
Od: 08.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 20.10.2019, 22:33
Nie nasze podwórko, ale wydaje mi się, że dobry przykład. Real Madryt i Zinedine Zidane. Trener zły czy wykonawcy?
Mecz z Piastem był poprawny w naszym wykonaniu. Drużyna gości była lepsza i zasłużenie wygrała, ale my też żadnego wpierdzielu nie dostaliśmy.
Spokojnie czekam na mecz z Legią. Punktów raczej nie zdobędziemy, ale jak mocno im się postawimy, to na pewno pozytywnie wpłynie na drużynę i może uwierzą, że są w stanie walczyć z każdym.
Odpowiedz cytując