Temat
:
[XII kolejka] Wisła Kraków - Piast Gliwice, 18-10-2019, 20:30
Wyświetl pojedynczy post
GBO
Senior Member
Od: 06.2009
Offline
#
101
20.10.2019, 21:54
wolfy
napisał(a):
(...)
Ale z Arką, Rakowem nie ma już zmiłuj, muszą być punkty.
Załóżmy, czysto hipotetycznie, porażka z Rakowem, remis z Arką. Co wtedy napiszesz o pracy Stolarczyka?
GBO
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do GBO
Znajdź inne posty napisane przez GBO