Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 20.10.2019, 20:27
Fugiel napisał(a):Wyświetl post
Jak wg was zagral Damian Pawłowski ?
Słabo. Z tyłu spóźniony, z przodu nic nie stworzył (chyba że coś przeoczyłem).
Grał z bardzo dobrze broniącym Piastem, jest zielony, nie skreślam go ale w tym meczu był równie słaby jak Drzazga. Nie istniał na boisku.
Może z Arką albo Rakowem dostanie szansę i coś pokaże. Legia go raczej nakryje czapką.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 20.10.2019 o godz. 20:41.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując