Fugiel napisał(a):

|
Jak wg was zagral Damian Pawłowski ?
|
Słabo. Z tyłu spóźniony, z przodu nic nie stworzył (chyba że coś przeoczyłem).
Grał z bardzo dobrze broniącym Piastem, jest zielony, nie skreślam go ale w tym meczu był równie słaby jak Drzazga. Nie istniał na boisku.
Może z Arką albo Rakowem dostanie szansę i coś pokaże. Legia go raczej nakryje czapką.