guardian_angel napisał(a):

Natomiast moderacja powinna banować zjebów, którzy obrażają, podkreślam chamsko obrażają (bo przecież krytykować każdy może) trenera i piłkarzy. Wisłę zawsze charakteryzowała dużo większa godność i umiejętność zachowania się niż u żydostwa z drugiej strony w trudnych sytuacjach.
|
A tych co obrażają innych kolegów z forum bo maja inne poglądy tez powinna moderacja banować? Czy tutaj ma byc chlew?
btw
Nie wiem czy jest inne forum kibicowskie gdzie kibice jednego klubu potrafia sie tak obrażac nawzajem jak nasze. Nawet forum parchowe nie jest takim chlewem.