|
Rudtin - weź się dziecko nie ośmieszaj, to co piszesz jest tak absurdalnue oderwane od rzeczywistości że zwyczajnie żal to czytać. Zainteresuj się sytuacją klubu, poczytaj, jest naprawdę źle a to co piszesz jest po prostu głupie.
Wystarczy przeczytać dowolny wywiad z Obidzińskim z tego sezonu.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 20.10.2019 o godz. 13:07.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|