Wyświetl pojedynczy post
wyar
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: aktualnie ?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86
Stary 20.10.2019, 11:55
Rustin napisał(a):Wyświetl post
Dodaj więcej emotikonek i linków z wikipedii a na pewno zyskasz miano eksperta.



W wywiadzie jest jasno napisane - wydajemy na pensję około miliona i czego tutaj nie rozumiesz?Napisałem o wydatkach na wynagrodzenia u nas, Piast może wydaje więcej ale żadne liczby na to nie wskazują. Prosta matematyka i tyle, nie mówiąc o tym, że kontrakty nigdy nie są samymi podstawami, są premie i to wie nawet ktoś grający w Football Manager.



Chcesz dyskutować o budżetach i wynagrodzeniach, to opieraj się na raportach Deloitte klubów ekstraklasy lub na ich sprawozdaniach finanowych. Wikipedię to zachowaj dla kolegów, którzy łykają te brednie, że się nie da i mamy najgorzej a reszta ligi niech nam dorzuci po punkcie na kolejkę bo my mamy najgorzej.
A kto Ci powiedzial,ze chce dyskutowac z Toba o budzecie Wisly na rok 2019 analizujac raport Deloitte z roku 2018 ? Wiem,ze dla Ciebie nie ma zadnej roznicy. Chcialem tylko,bys zrozumial slowo "budzet" w kontekscie pilkarzy,ich kontraktowi tak dalej.

Wikipedie zalecam dalej - jest jednak tak wiele wskazowek, ze to moze byc rowniez zbyt wysoki poziom.

Ale masz racje w jednym - dorzuc swojej madrosci klubowi i zaproponuj klubowi rozwiazania. Ty wiesz lepiej jak prowadzic ten biznes,znasz sie lepiej na liczbach niz Jazdzynski,Krolewski czy Blaszczykowski,w pilce widziales wiecej niz Stolarczyk czy Glowacki,wiec na pewno skorzystaja z Twoich rad. Wszak kasa jest,jak pisales,tylko te palanty ja chowaja.

A najbardziej mnie brzydzi w takich jak Ty to,ze sie z ta ignorancja
obnosza. Ale krol Rustin jest nagi,to oczywiste.

Jeszcze jedno - za zaistnialy stan odpowiada Stolarczyk. Wszak to on miesiacami okradal klub,kazal nie placic zadnych rachunkow,w tym pensji, oplat za stadion,za wlasciwie nic. On doprowadzil do sytuacji, ze w w 1,5 roku zostala garstka weteranow plus mlodziez plus zawodnicy ktorych inne kluby sie pozbywaly,klub ktory musial wlasciwie odbudowac wszystkie swoje struktury,nie tylko sportowe. I oto oni,jedynie prawdziwi kibice Wisly znalezli winnych,to Stolarczyk, Boguski,ostatnio Niepsuj,a i Zarzad,bo nie zrobil w pol roku nic,by Wisla grala o puchary.

Brzydze sie takim kibicowaniem,jak Twoje.
Ostatnio edytowane przez wyar : 20.10.2019 o godz. 12:04.
You'll never know...
Odpowiedz cytując