|
Dodaj więcej emotikonek i linków z wikipedii a na pewno zyskasz miano eksperta.
W wywiadzie jest jasno napisane - wydajemy na pensję około miliona i czego tutaj nie rozumiesz?Napisałem o wydatkach na wynagrodzenia u nas, Piast może wydaje więcej ale żadne liczby na to nie wskazują. Prosta matematyka i tyle, nie mówiąc o tym, że kontrakty nigdy nie są samymi podstawami, są premie i to wie nawet ktoś grający w Football Manager.
Chcesz dyskutować o budżetach i wynagrodzeniach, to opieraj się na raportach Deloitte klubów ekstraklasy lub na ich sprawozdaniach finanowych. Wikipedię to zachowaj dla kolegów, którzy łykają te brednie, że się nie da i mamy najgorzej a reszta ligi niech nam dorzuci po punkcie na kolejkę bo my mamy najgorzej.
|