Wyświetl pojedynczy post
wyar
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: aktualnie ?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 20.10.2019, 10:12
Rustin napisał(a):Wyświetl post
wolfy - co jest bzdurami w tym co napisałem i jakie masz na to dowody? Czytałem kilka Twoich postów i zero w nich merytoryki i dyskusji na poziomie, wieczna obraza na wszystkich, którzy mają inne zdanie od Twojego, jedynego słusznego w Twojej opinii.


Co do psychologi, cieszę się, że jesteś ekspertem i możesz dzięki temu twierdzić, kto jest ignorantem itd. Skoro jesteś w tym dobry, to może zgłoś się do klubu i pomóż piłkarzom, którzy przez kilka niepochlebnych komentarzy w internecie na pewno grają gorzej i jest im tak smutno, że mają problemy z skonstruowaniem choćby kilku akcji z meczu.



Teraz co do tych płaczących, że wiecznie nie ma pieniędzy i w ogóle powinniśmy dziękować za każde 90 minut, bo jak twierdzą klasycy "w styczniu mogło nas nie być". Ale jesteśmy i albo chcemy iść do przodu, albo będziemy się kłaść przed każdym zespołem w tej lidze.


Co do budżetów i pisania przez niektórych, że Piast to teraz potęga i praktycznie było wiadomo, że przegramy.


Budżety:


20 maja 2019:
Piast Gliwice miał budżet na ten sezon w wysokości zaledwie 25 mln złotych. Dla porównania Legia Warszawa dysponowała aż 170 mln złotych.


16 lipca 2019: Piotr Obidziński: Budżet Wisły to 30 milionów. Oszczędzamy, ale mamy fundusze na transfery. Walczymy o najwyższe cele






Przecież to wszystko jest w internecie, mamy budżet co najmniej na poziomie Piasta. Do tego prezes potwierdził, że wychodzimy obecnie minimum na zero i na bieżąco coś tam spłacamy. Czyli stać nas na utrzymanie zespołu na poziomie Piasta i potrzebne są zyski, by iść do przodu.



Następnie wywiad - https://dziennikpolski24.pl/piotr-ob...ar/c2-14166437





Kadra zespołu to obecnie ~26 piłkarzy. Przy utrzymaniu na poziomie 1mln miesięcznie, mamy około 40k na głowię, przy czym wiadomo, że młodzi nie zarabiają tyle co "gwiazdy". Brawa za zejście o połowę z kontraktów, ale skończcie z pisaniem głupot, że my proponujemy po 10k i nikt nie chce u nas grać. Stać nas, ale nadal trzymamy kilku graczy, których nikt z tej ligi nie chciałby utrzymywać jak Wasilewski, Boguski, Sadlok, Buchalik, czy teraz Janicki i Niepsuj.
Rustin,mimo,iz Wolfy nie broni mnie to a nawet tej obrony nie potrzebuje to ja Ci odpisze jednym zdaniem :

A masz pojecie CO TO JEST BUDZET ?

Oj, PT Krolewski,Jazdzynski,Blaszcykowski i Obidzinski - wstyd,bo przeciez kibice mowia Wam,ze macie kase,a Wy jej nie chcecie wydac...

Nie trzeba byc psychologiem,zeby stwierdzic,ze jestes ignorantem,to zadna obraza,to stwierdzenie faktu. Jesli uwazasz,ze dajmy na to firma X dysponuje budzetem 50 milionow,a firma Y 10 ml., ergo nie moze byc sytuacji,ze firma Y moze oferowac znacznie wyzsze pensje pracownikom,to oznacza,ze nie rozumiesz pojecia BUDZET. I jestes ignorantem.

I nie dosc,ze nie rozumiesz podstawowej ekonomii,to jeszcze oczerniasz publicznie ludzi,wmawiajac im,ze maja jakies pieniadze do wydania.Juz pomijam,ze nie rozumiesz sytuacji klubu,jako firmy. Wolfy Ci sugerowal,zebys przeczytal troche tego tematu i ja sugeruje to samo.
Dodatkowo :
https://pl.wikipedia.org/wiki/Bud%C5%BCet
You'll never know...
Odpowiedz cytując