Wyświetl pojedynczy post
Cygan82
Member
 
Od: 08.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 20.10.2019, 09:19
Obawiam się że powrót Kuby do składu nie dużo zmieni,my jesteśmy poprostu zle przygotowani do sezonu. Chłopaki dostali ostro w kość, stąd tyle urazów mięśniowych, za duże obciążenia, my jako drużyna ledwo przebiegały 100km podczas meczu,a potrafiliśmy w zeszłym sezonie dobijac nawet do 120km!! Jako drużyna umarlismy też mentalnie po odejsciu Radka,sam Savicevicz w jednym z wywiadow powiedział że drużyna sporo straciła w szatni, pamiętacie sytuację po bramce Pietrzaka z wolnego w zeszlym sezonie,pobiegł do Sobola mu dziękować, Drzazga to samo mówił że Radek go mocno wspiera,bo nie sądzę że taka Wisla Płock ma lepszy skład personalny od nas.......śmiem twierdzić że do końca roku nie zdobędziemy więcej niż 6 pkt
Odpowiedz cytując